Lik sukienka jeansowasukienka dzianina ręcznie malowany napis Lik bluzka freedom  

Sukienka ze spieralnego, elastycznego jeansu. Luźny dekolt wykończony plisą, oryginalna linia ramion, ozdobne zaszewki oraz prosty, zwężający się dół.Efekt nierównego koloru jest zgodny z zamysłem projektanta.

 

Krótka sukienka bez rękawów z prążkowanej dzianiny. 
Napis i zdobienia wykonane ręcznie farbami akrylowymi. 

  Luźna bluzka z krótkim rękawem. Gniecenia dzianiny, surowe wykończenie dołu i rękawów, oryginalne, ręczne  barwienie nadają jej wyjątkowości. Napis i zdobienia wykonane ręcznie farbami akrylowymi. Efekt nierówności koloru jest zamierzony. 

dzianina dziurkowana sukienka falbanasukienka ręcznie farbowana i malowana

Luźny t-shirt z dziurkowanej dzianiny, krótszy z przodu oraz wydłużony z tyłu. Print wykonany ręcznie farbami akrylowymi. Całości dopełniają szare, ozdobne szwy na reglanowym rękawie i na dole oraz dekolt wykończony dzianiną ribową.

 

Sukienka na ramiączka z dołem w falbany.

  Tunika z krótkim rękawem. Gniecenia dzianiny, surowe wykończenie dekoltu, oryginalne barwienie w niebieskich odcieniach nadają jej wyjątkowego charakteru. Pas z przodu wykonany ręcznie farbami akrylowymi.

sukienka dzianina szara bluzka z kołem

Luźna bluza z krótkim rękawem z siatki, oryginalnie wykończona. Spódnica z charakterystycznymi dużymi kieszeniami oraz surowym wykończeniem dołu.

 

Bluzka z kimonowym, długim rękawem i dekoltem w kształcie litery V, wykończone plisą, dół surowy. Na całej długości rękawa wszyty pas z ozdobnej, dziurkowanej dzianiny. Ręcznie barwiona w odcieniach koloru grafitowego.